Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

"ШКОЛА-СХОДИНКИ" м.Київ

для дітей з аутичним

спектром розвитку

ГРОМАДСЬКА ТА БЛАГОДІЙНА

ОРГАНІЗАЦІЯ


Ми чекаємо на вашу допомогу! Реквізити: ВАТ Банк "Інвестицій та заощаджень", ЄДРПОУ 26188509, р/р 260081181301, МФО 380281 Реквізити: ПАТ Банк "ПриватБанк", ЄДРПОУ 40432171, р/р 26009052771112 в , МФО 300711
МЕНЮ САЙТУ
УВАГА
Для коректного перегляду сайту ми рекомендуємо
Скачать
ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ
[СТАТТI ШКОЛИ]

Аутизм: взгляд на проблему с разных точек зрения Статья газеты" Аргументы недели" № 49 5-11 декабря 2013г. автор Светлана Радич (0)
[СТАТТI ШКОЛИ]

Н.Андреева.Что может помочь особому ребенку (0)
[СТАТТI ШКОЛИ]

Родительский клуб 2. Чувства и стратегии родителей аутистов (0)
[СТАТТI ШКОЛИ]

Аутизм не болезнь, а особенность! (0)
[Материали Д.Шульженко]

Д.Шульженко.ІНДИВІДУАЛЬНО – ПСИХОЛОГІЧНІ НЕОДНАКОВОСТІ ДІТЕЙ З АУТИСТИЧНИМ СПЕКТРОМ ПОРУШЕНЬ (0)
КНОПКА САЙТУ

ШКОЛА-СХОДИНКИ


Гаманці Webmoney
U220677039086

R123757899243

Z128686896379

E267341239635

Про нас

 Де ми знаходимось ?

Адреса:


Україна
   м.Київ    03143

вул. Академіка Заболотного , буд.146

Від станції метро "Іподром" до нас 5 хвилин  тролейбусом № 11 або маршруткою - №  548


Від станції метро "Лук'янівска" маршрутка № 496


(спальний корпус спецшколи-інтернату № 7, окремий вхід, 3 поверх)

тел. (044) 3329616, моб. (067) 4660437  , або надiшлiть СМС безкоштовно


Банківські реквізити: 


Р/р 260081181301 в ВАТ Банк "Інвестицій та заощаджень" МФО 380281, ЄДРПОУ: 26188509

 


На картi мicта :

 

 На картi мicта у Google


Просмотреть увеличенную карту

 

 Концепція діяльності БО "Школа-сходинки"Благодійна організація "Школа-сходинки" заснована з метою створення належних умов для навчання, виховання та корекційної роботи з дітьми, які мають діагноз аутизм, порушення емоційно-вольової сфери, важкі розлади мовлення у віці від 3 до 18років; надання соціальної та методичної підтримки родинам і педагогам.
Проблема дитячого аутизму є однією з найактуальніших у сфері дитячої психіатрії та найменш вивченої і освітленою вітчизняними спеціальними педагогами та психологами. Більшість дітей-аутистів мають статус інвалідів. Відповідно до міжнародної класифікації хвороб (10 перегляд) дитячий аутизм - це загальна розлад психологічного розвитку. Основними визначальними ознаками його є аутоподібні форми спілкування з нездатністю вступати в контакт з незнайомими людьми, розлад мовлення і комунікативної функції, порушення соціальної адаптації, розлади моторики, стереотипна поведінка і діяльність, порушення інтелектуального розвитку, нерівномірність розвитку вцілому.
Більшість дітей з аутизмом зовні абсолютно нормальні, добре складені фізично, але їхня поведінка разюче відрізняється від поведінки однолітків. Дитина, яка страждає на аутизм, традиційно описується, як така, що живе в скляній кулі, або у своєму власному світі. Окремо необхідно відзначити, що інтелектуальні здібності дітей - аутистів і ступінь аутизаціі поведінки дитини може відрізнятися в різних випадках дуже значно. Тобто, діти з аутизмом становлять дуже нерівномірну картину в цілому, що ускладнює їх підбір в класи і групи. На даний час клінічні та епідеміологічні дослідження аутизму
у дітей показали його величезну поширеність: 21-26 на 10 000 дитячої популяції (Gillbery Ch., 1990). У різних країнах поширеність аутизму у дітей коливається від 4 до 26 випадків на 10 000. Міністерство освіти США відзначає, що в 1992/93 навчальному році дітей-аутістів навчалося 15,5 тисяч, а в 1997/98 навчальному році - 42,5 тис. При цьому тільки на освіту кожної дитини витрачається блізко35 тис. на рік. За останні десять років минулого століття приріст хворих на аутизм становив 273%. Відомий російський спеціаліст з питань корекції та лікування аутизму О.С Нікольська відзначає, що останнім часом зустрічається дуже багато випадків подібних з аутизмом порушень у розвитку комунікації та соціальної адаптації (аутичний спектр розвитку). Науковцями різних країн відзначається значний ріст парааутіческіх розладів (у 5 разів за останні 10 років). За статистичними даними на обліку у психіатрів м. Києва на 1.01.2004р. 160 дітей (у віці від 0-7лет). На 1.01.2005 - їх вже було 237 дітей з різними видами (аутизм Каннера, атиповий, органічний і тому подібне). Ця цифра не включає дітей з парааутічнімі розладами та дітей, батьки яких відмовляються від постановки на облік, або не зверталися до офіційної психіатричної служби міста.
Дослідження оцінки ефективності застосування програми корекції на ранніх етапах розвитку дитини підтвердили значні досягнення у поліпшенні поведінки та інтелектуального розвитку дітей - аутистів (Dzinga-lasevic, 1996). В результаті ранньої діагностики, психолого-педагогічної корекції, ефективного лікування, відзначаються скорочення аутичной симптоматики, поліпшення розвитку інтелекту, спілкування з однолітками (Stone, Hogan, 1993). При відсутності своєчасного втручання, значна частина дітей - аутистів втрачає здатність навчатися й адаптуватися до життя в суспільстві.
Вирішення цієї проблеми почалося в м. Києві в 2002 році відкриттям, за нашою ініціативою, експериментальних класів у Київській спеціалізованій школі-інтернаті для дітей з важкими порушеннями мовлення. Але два класи, в яких навчалися 6 дітей, не змогли вирішити проблеми забезпечення гідними умовами навчання інших дітей - аутистів. У травні 2006 року цей експеримент завершився і більше спеціалізовані класи виключно для дітей-аутістів функціонувати не будуть.

Основна проблема, яку намагається вирішити організація:
* Це забезпечення умов і заходів психолого-педагогічної корекції
* Довготривалий, узгоджений, повноцінний освітній та корекційний процес для дітей з аутизмом та подібними порушеннями
* Створення матеріально-технічної бази школи, відповідно до вимог аутичних дітей;
* Методична та дидактична база навчання;
* Залучення фахівців - педагогів, психологів, логопедів;
* Консультативний супровід психіатрів, клінічних психологів, педіатрів, і тому подібне;
* Проведення терапевтичних занять з тваринами.

Основними завданнями БО "Школа-сходинки" є:
1. Надання комплексної психолого-педагогічної та соціальної допомоги дітям, які мають діагноз аутизм або подібні порушення емоційно вольової сфери, асінхронічное психічний розвиток, когнітивні недоліки.
2. Тісна взаємодія та координація дій та методів роботи з психіатрами та клінічними психологами.
3. Здійснення індивідуально орієнтованої педагогічної, психологічної та соціальної допомоги дітям - аутистам та їх родинам.
4. Надання методичної допомоги батькам, педагогам, психологам, соціальним працівникам, які працюють з дітьми - аутистами.
5. Соціальний супровід родини, яка виховує дитину - аутиста.
Основними напрямками діяльності БО "Школа-сходинки" є:
1. Організація освітньої діяльності на підставі загальноосвітніх та корекційних програм у відповідності з віковими та індивідуальними особливостями дітей, станом їх психічного та соматичного здоров'я.
2. Організація корекційно-розвивального навчання, з урахуванням рівня аутичних розладів, інших порушень психічного, мовленнєвого і фізичного розвитку дитини.
3. Психотерапевтична, психокорекційної і психопрофілактична робота з дітьми та їхніми родинами.
4. Впровадження та організація позашкільних заходів (екскурсій, відвідування театрів, виставок, музеїв, і тому подібне)
5. Створення ресурсного центру (бібліотека та наочні посібники, дидактичний матеріал) для батьків і педагогів, які працюють з дітьми.
6. Проведення науково-практичних, методичних семінарів та тренінгів з проблем аутизму.

Форми роботи БО "Школа-сходинки":
1. На першому етапі - адаптація дитини до умов навчально - корекційно процесу. Дитина відвідує БО "Школа-сходинки" починаючи з 1-2 годин в день, 2-3 рази на тиждень, з поступовим збільшенням днів і часу відвідування (до20-25 годин на тиждень).
2. Складання, коректування, дотримання індивідуальних планів навчання і корекційних заходів з урахуванням рекомендацій психіатрів і клінічних психологів, успішності дитини, стану його здоров'я.
3. Введення дитини-аутиста у групу з 3-4 дітей для проведення групових занять психологічної корекції, логорітмікі, арттерапіі та образотворчого мистецтва, і тому подібне.
4. Поступовий перехід до навчання у класах (3-4 дитини у кожному). При необхідності, збереження індивідуальних занять з окремих предметів або з деякими фахівцями.
5. Постійний моніторинг знань та успішглсті дитини з використанням щоденних записів фахівців, які працюють з дитиною, батьків; відео та аудіо записів, зроблених у процесі занять.
6. Залучення дітей - аутістов до гурткових занять разом з дітьми, які не мають порушень комунікативної.

 

 


 

 

 

 

Запрошення до співпраціДорогі друзі!
Ви ознайомилися з роботою нашої школи, подивилися на наших дітей і прочитали наші загальноустановчі документи? У Вас є бажання і можливість допомогти нам у нашій роботі? Ми будемо раді будь-якому виду співпраці. Якщо Ви хочете працювати з нашими дітьми, маєте відповідну освіту і згодні з нашою Концепцією, ми будемо раді Вашому дзвінку або листу.
Батькам, діти яких мають діагноз аутизм, СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивності), інші порушення емоційно-вольової сфери і потребують допомоги та спілкування, ласкаво просимо. Ми будемо раді допомогти всім, кому це необхідно.
Ми дуже сподіваємося, що надати допомогу нашим дітям зможуть окремі меценати, спонсорські організації та просто небайдужі до наших проблем люди.

 

Дякуємо меценатам


 
Благодійна організація "Школа-сходинки" надає допомогу дітям з аутизмом та іншими порушеннями емоційно-вольової сфери. Для наших дітей необхідно створити абсолютно комфортні умови для навчання та реабілітації. Тільки завдяки допомозі багатьох людей і організацій це стало можливим.  Міжнародно-політична фундація "Дні України",особисто панове Тимошенко М.,  Християнський дитячий фонд України,  особисто панове Слепкань С., пані Русаліна Л., Баленко І., Сметана С., Матусенко Д., Жданов Д., Немирівський В. надали активну підтримку в нашій діяльності.
Ми висловлюємо подяку нашим меценатам і сподіваємося на продовження плідної співпраці.

 

 

 

СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Яндекс.Метрика

ФОРМА ВХОДУ
ЗАКЛАДКИ
КАЛЕНДАР
«  Жовтень 2017  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
ТЕГИ САЙТУ
АРХИВ
ДРУЗІ

Захист прав осіб з розладами спектру аутизму

Компьютерная помощь в Киеве, Мельников Владимир

Аутизм в Україні

Ми в Facebook


ІНШЕ

Класс!
 
Новини сайту поштою

rss2email


Система Orphus"ШКОЛА-СХОДИНКИ" © 2017


ДОГОРИ СТОРIНКИ